‍ معاون آموزش متوسطه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زرند:

اجرای درس کارآموزی و کارورزی برای بیش از 760هنرجوی زرندی


معاون آموزش متوسطه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زرند از اجرای درس کارآموزی وکارورزی برای بیش از 760هنرجوی پایه یازدهم فنی و حرفه ای و کاردانش خبر داد.

 


 به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زرند ، عباس ملانسب از ابلاغ بخشنامه اجرای درس کارآموزی/کارورزی برای اجرا در دوره تابستان 98 خبر داد و افزود: امسال درس کارآموزی/کارورزی شاخه های فنی و حرفه ای و کاردانش بصورت تجمیعی اجرا می شود.


وی گفت: توسعه و گسترش فرهنگ کار و کارآفرینی در جریان فرآیند یاددهی و یادگیری، آماده سازی هنرجویان برای ورود به بازارکار، ایجاد روحیه خودباوری و سخت کوشی در بین هنرجویان و آشنا نمودن مراکز تولیدی، خدماتی با آموخته ها و توانمندی هنرجویان هنرستان از جمله اهداف این درس می باشد.


ملانسب با اذعان به اینکه بیش از760 نفر مخاطب این درس در تابستان سالجاری خواهند بود؛ خاطر نشان کرد: این درس صرفا در تابستان و برای پایه های یازدهم یا دوازدهم بصورت تجمیعی اجرا می شود و هیچ دوره و گواهینامه ای جایگزین آن نمی شود.


معاون آموزش متوسطه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان زرند گفت: بر اساس ماهیت هر رشته میزان ساعات کارآموزی شاخه فنی و حرفه ای از 120 تا 240 ساعت متغییر می باشد.


عباس ملانسب با بیان اینکه زمان انجام کارآموزی در هر روز براساس ساعات فعالیت در محیط واقعی کار خواهد بود؛ اضافه کرد: این زمان 6 یا 8 ساعت در روز در مدت 3 تا 6 هفته خواهد بود و تعطیلات رسمی جزء روزهای کارآموزی هنرجو محسوب نمی شود.


انتهای پیام /

اجرای درس کارآموزی و کارورزی برای بیش از 760هنرجوی زرندی

کارآموزی ,درس ,آموزش ,کارورزی ,بیش ,ای ,درس کارآموزی ,پرورش شهرستان ,شهرستان زرند ,اجرای درس ,آموزش و ,متوسطه مدیریت آموزش ,آموزش متوسطه مدیریت ,معاون آموزش متوسطه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ترجمه مقاله rezasoleimani مطالب اینترنتی کتابخانه فرهيختگان 1000file مطالب اینترنتی loveburned فروشگاه محصولات زناشویی مسترکاندوم UUbs لایک سرچ